Nawigacja

NIEZDOLNI DO ŻYCIA W BOGU Z ŻYWOTA MATKI - Łódź, 13.05.2017r.


Są trzebieńcy, którzy są wytrzebieni z żywota matki,
są trzebieńcy którzy są w wytrzebieni z żywota ojca,
i przez ludzi[…]

Trzebieńcy to są tacy,
którzy nie potrafią się wznosić,
ponieważ nie potrafią wierzyć,
dlatego, że zostało im to zabrane, w sensie tym,
że matka i ojciec obciążyli ich swoimi grzechami.

Dzieciństwo czy dziecięctwo ich
zostało zniszczone, złamane.
Zostali wytrzebieni.
Nie są zdolni do podjęcia wzrostu duchowego.
Nie są zdolni do własnego życia w Bogu,
bo zostali tak przygnieceni przez matkę,
czy przez ludzi,
że nie są zdolni do wzrostu, do rozumienia,
do wznoszenia duchowego.


Pobierz plik

NIEZDOLNI DO ŻYCIA W BOGU Z ŻYWOTA MATKI

Na dzisiejszym wykładzie postaram się, aby państwa duch także poczuł, i wznosił się ku tej doskonałości, którą św. Piotr ujawnia.
Proszę zauważyć w ostatnim czasie jest dużo o św. Piotrze, dlatego że św. Piotr jest Piotrem Rzymianinem, to jest ten prawdziwy papież, pierwszy papież który nawołuje wszystkich innych, cały Kościół, który uzurpuje sobie że jest świętym kościołem.
A świętość po prostu bluźni, o tym mówi też św. Paweł: że Kościół bluźni, ponieważ wyrzekł się władcy, który ich wykupił, i który ich odkupił i wiele ludzi za nim poszło, za tymi którzy zbluźnili drogę.
A wiemy o tym, że ta droga jest zbluźniona, ponieważ tu chcę powiedzieć 1 List św. Piotra rozdział 2, gdzie jest napisane, w różnych tłumaczeniach Pisma Świętego to brzmi że figura jest wodą, że woda jest figurą oczyszczającą, czy figurą Chrystusową.
Czy jest napisane, że ona to woda ta, która tak jak świat oczyściła w czasie Noego, teraz woda jest także nie po to, aby oczyścić nas z brudu ciała, czyli chrzest, jest napisane dokładnie:
chrzest - który dostępujemy przez wodę, nie jest po to, aby oczyścić nas z brudów ciała, ale po to, abyśmy byli zdolni do prośby przez Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego o doskonałe sumienie. Aby w naszym sumieniu trwał Chrystus, aby w naszym sumieniu trwało prawo nieba, abyśmy postępowali wedle Jego zasad, Jego praw i byśmy Jego tylko kochali.
Kochali Jego, co to oznacza?
Prawo Miłości: miłuj bliźniego swego jak siebie samego. Siebie samego człowiek kocha wtedy, kiedy kocha Chrystusa, ponieważ nie może siebie samego kochać, jeśli nie kocha Chrystusa, ponieważ wtedy całością jest zdolny do miłości tylko kiedy ma Chrystusa. Bestia nie chce go kochać, bestia go chce zjeść, bestia wyciąga z niego siłę życiową i go dręczy.
Jezus Chrystus jest naszą częścią. Więc Prawo Miłości: miłuj bliźniego swego jak siebie samego.
Siebie samego kochamy jak kochamy Jezusa Chrystusa, bo Chrystus jest naszą częścią, nami. On przywraca nam chwałę. On daje nam skrzydła orle, abyśmy mogli szybować jak On po niebiosach.

Całość wykładu można pobrać w załączonym pliku.Pobierz plik


Wygenerowano w sekund: 0.03
1,569,656 unikalne wizyty