Nawigacja

NOWY ŚWIAT - Łódź 01.08.2014

Natomiast to, co stanie się Nowym Światem, czyli to, co było przestrzenią duchową, stanie się samą doskonałością obecności, która będzie jaśniała w naszych sercach. A to co jest samą świadomością, to będzie się objawiało, tak jak u świętych, jako pewne elementy bilokacji, teleportacji, a natura ducha człowieka duchowego stanie się udziałem Człowieka Światłości.

Pobierz plik


NOWY ŚWIAT

Dzisiejsze nasze spotkanie, które w dalszym ciągu jest w rytmie naszego spotkania na Szrenicy, dotyczy człowieka, który jest człowiekiem zwycięzcą, który nieustannie musi wymagać od siebie, ale w radości.
Musimy pamiętać o naturze dziecięctwa czyli być świadomi, że będąc dorosłą osobą większość ludzi wyrasta z dziecięctwa. Ale jak to mówi Św. Paweł: gdy byłem dziecięciem myślałem jak dziecię, chodziłem jak dziecię i rozumiałem jak dziecię. Gdy stałem się dorosłym mężem porzuciłem wszystko, co dziecięce. W tej chwili widzę jakby w lustrze, w zagadce, niewyraźnie, w owym czasie widziałem jasno twarzą w twarz. W tej chwili moje poznanie jest cząstkowe ale w owym czasie poznam jak zostałem poznany. Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość, te trzy, a największa z nich jest miłość.

Całość wykładu można pobrać w załączonym pliku.


Pobierz plik

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,684,920 unikalne wizyty