Nawigacja

RZECZYWISTOŚĆ - Łódź 09.08.2014

[...] myśl człowieka, która jest spójna z mocą wewnętrzną życia, czyli Boga i duszy jest w stanie kwantowo tworzyć. Więc człowieka wykorzystuje się jako jednostkę peryferyjną kwantową, która jest w stanie stwarzać rzeczywistość i później w niej żyjemy [...]

Pobierz plik


RZECZYWISTOŚĆ

Im bardziej żyjecie umocnieni w Duchu Bożym, tym bardziej widzicie i czujecie jak wygląda rzeczywistość wokół was. Być umocnionym w Duchu Bożym oznacza żyć zbawieniem, żyć życiem wiecznym, nieśmiertelnością i doskonałością, którą Chrystus Pan nam daje i obiecuje w nadziei.
Gdy żyjemy nadzieją, którą serce tylko jest w stanie rozpoznać - to nie chodzi o nadzieję, którą produkuje umysł. Nadzieją, do której dostęp ma nasze serce, serce nasze łączy się z nadzieją przez wiarę. Wiara jest to więź i dlatego modlitwa to nie tylko rozmowa z Bogiem - jest to prawda, ale rozmowa musi ewoluować. Ludzie, którzy rozmawiają nie do końca muszą mieć więź. Bo gdy idziemy do urzędu i rozmawiamy z urzędnikiem to nie znaczy, że mamy więź z tym urzędnikiem, po prostu mamy sprawę do załatwienia, dlatego z nim rozmawiamy. Dlatego modlitwy nie mogą wyglądać jak rozmowy z urzędnikiem.
Modlitwy muszą ewoluować, czyli otwierać i ukazywać, tworzyć więź, dlatego modlitwa jest tworzeniem więzi. Tak np. z ludźmi, którzy mieszkają na końcu świata macie z nimi wspólną sprawę tylko taką, że oni są także ludźmi. Wy też jesteście ludźmi, to są takie wasze wspólne sprawy. Ale jeśli chodzi o rodzinę, to nie jest to już tylko więź taka, że oni są tylko ludźmi. Macie z nimi wspólne sprawy, sytuacje, dzieci, macie wiele wspólnych cech, śpicie w tym samym łóżku lub pokoju, jecie przy tym samym stole. Więc te więzi są już całkowicie inne. W małżeństwach bardzo często, te więzi, które się tworzą są bardzo często okupione nieustannym wyrzekaniem się.

Całość wykładu można pobrać w załączonym pliku.


Pobierz plik

Wygenerowano w sekund: 0.04
1,684,921 unikalne wizyty