Nawigacja

Artykuły: Wykłady PDF

ŚWIADOMOŚĆ CIELESNA - Łódź 06.09.2014
I wtedy tak jak święty Paweł możemy powiedzieć: mimo, że żyjemy w ciałach, nie jesteśmy już cielesnymi, mamy świadomość tej niecielesności, a jednocześnie istniejemy w cielesności, ale cielesność nie może nad nami zapanować, to my panujemy nad cielesnością.

Pobierz plik

RZECZYWISTOŚĆ - Łódź 09.08.2014
[...] myśl człowieka, która jest spójna z mocą wewnętrzną życia, czyli Boga i duszy jest w stanie kwantowo tworzyć. Więc człowieka wykorzystuje się jako jednostkę peryferyjną kwantową, która jest w stanie stwarzać rzeczywistość i później w niej żyjemy [...]

Pobierz plik

NOWY ŚWIAT - Łódź 01.08.2014
Natomiast to, co stanie się Nowym Światem, czyli to, co było przestrzenią duchową, stanie się samą doskonałością obecności, która będzie jaśniała w naszych sercach. A to co jest samą świadomością, to będzie się objawiało, tak jak u świętych, jako pewne elementy bilokacji, teleportacji, a natura ducha człowieka duchowego stanie się udziałem Człowieka Światłości.

Pobierz plik

POSŁUSZEŃSTWO - Łódź 26.07.2014
Posłuszeństwo z punktu widzenia ziemskiego to są granice, ale z punktu widzenia Bożego jest to opieka [...]

Pobierz plik

KIM JESTEŚMY? - Łódź 18.07.2014
[...] nieustannie w nas następują przemiany, a właściwe działanie Ducha Świetego, który przypomina nam kim jesteśmy, uczy nas ponownie tego kim jesteśmy i z całej siły zanurza nas w dbałość o to kim jesteśmy, abyśmy przez dbałość mocą Ducha Świętego byli tym, kim zostaliśmy stworzeni [...]

Pobierz plik

NOWY CZŁOWIEK - CZŁOWIEK ZWYCIĘZCA - Szrenica 2014
Wszystko co czynicie, musicie czynić dla tego spełnienia nadziei Bożej, aby w was zaistniała. A ona jest życiem wiecznym i to jest zwycięstwo, to jest Człowiek Zwycięzca, posłany dla zwycięstwa w Imię Boga.

Pobierz plik
Wygenerowano w sekund: 0.04
1,617,415 unikalne wizyty