Przemiany duchowe

W ostatnim czasie dużo się dzieje w świecie ducha, a właściwie już od 27 lipca 2005 roku. W owym czasie rozpoczęła się następna z trzyletnich zmian. Jest to transformacja karmy pokoleniowej, czyli obciążeń z linii przodków.

Ostatni okres od maja do połowy sierpnia był okresem ujawniającym problem w głębi, natomiast od drugiej połowy sierpnia do ok. końca listopada jest okresem głębokiego czyszczenia podświadomych i nadświadomych zakłóceń (karmy pokoleniowej) będącym dopustem bożym.

Dlaczego tak to jest nazwane? Dopust jest to działanie Boga pomijające wolną wolę człowieka. Dlatego tak jest, ponieważ te zmiany dotyczą cielesności człowieka, która od początku świata czeka na tą chwilę, aby odpowiedzieć "TAK" na pytanie Boga - czy chcesz?. Człowiek miał dużo czasu, ale czy jeszcze ma? Te zmiany dotyczą przemian, które dotykają ciało fizyczne, a więc to, na którym większości najbardziej zależy.

Dziwne niespotykane dotąd stany psychiki i zachowań ciała opierające się konwencjonalnyn metodom działania są na porządku dziennym. Zaburzenia psychiki są powszechne(mówi się o 15 milionach - w Polsce), nowotwory, wylewy, udary. Nie wszystkich to dotyczy w takim stopniu, a może w ogóle w niewielkim stopniu. Ci ,którzy "wykonują swoją pracę przed czasem" to ci, którzy wyszli jej na przeciw poszukując jej, zgłębiając głębię BOGA A TYM SAMYM SAMYCH SIEBIE.(duże litery niezamierzone, ale są).
Wygenerowano w sekund: 0.04
1,684,934 unikalne wizyty