Nagrania wykładów z roku 2009

Ze strony można teraz ściągnąć kilka nowych nagrań. Poniżej zamieszczone są linki do poszczególnych nagrań:

Nowe pliki audio

DownloadDodałem nagrania wykonane na Szrenicy w czerwcu 2009 (tutaj), oraz nagrania wykładu wykonanego w Warszawie, również z czerwca (tutaj). Podziękowania dla użytkownika Koala, który dostarczył nagrania. :)

Przemiany duchowe CDN

Od 27 lipca 2005 roku jesteście Państwo świadkami. a i uczestnikami przestrajania układu nerwowego człowieka, który już coraz bardziej staje się kompatybilny z wyższym wymiarem, natomiast zmysły zakotwiczone, przez przyzwyczajenia do tego świata, nie są w stanie tego znieść, a muszą ulec przemianie, aby człowiek żył. Ta transformacja będzie trwała jeszcze do końca listopada 2008 roke i dlatego ludzie odczuwają zwiększony nacisk i niezrozumiałe dla siebie zmiany ciała i psychiki. Głównie chodzi tutaj o świadomość, wyzwolenie jej ze starych struktur karmy pokoleniowej i nie tylko, właściwie jeszcze bardziej ograniczającej i zniewalającej siły.
Następna przemiana rozpocznie się w lutym 2009 roku i będzie trwała do 2012 roku.

Przemiany duchowe

W ostatnim czasie dużo się dzieje w świecie ducha, a właściwie już od 27 lipca 2005 roku. W owym czasie rozpoczęła się następna z trzyletnich zmian.Jest to transformacja karmy pokoleniowej, czyli obciążeń z linii przodków.
Wygenerowano w sekund: 0.05
1,595,663 unikalne wizyty