O wierze - fragment z Murzasichle

NewsyTakie poznanie pojawiło się, do czego podobna jest wiara. Wiara podobna jest do dobrze wyszkolonego ogara, charta, psa myśliwskiego, który słucha swojego pana. Idzie tam, gdzie mu każe. Ale jak mówi: „Szukaj tropu”, to pójdzie bez żadnej pomyłki, trafia bezpośrednio do celu. I słyszymy, że trafił, szczekaniem, i idziemy do tego miejsca.

Początek sierpniowego wykładu z Murzasichla

NewsyDzień dobry państwu, spotykamy się w Murzasichle w okresie sierpniowym. Ostatnie nasze spotkanie na Szrenicy, które odbyło się około dwóch miesięcy temu, rozmawialiśmy o, a właściwie: doświadczaliśmy obecności darów Ducha Świętego. Dary Ducha Świętego, to jak wiemy, mądrość, rozum, rada, odwaga, umiejętność, pobożność, bojaźń boża. Od tamtego czasu zapewne coraz głębiej dostrzegamy świat w naturze tych darów i dostrzegamy, czym one są. Staramy się coraz bardziej zgłębiać ich naturę w sposób coraz głębiej duchowy, bo nie chodzi o to, abyśmy pozostali przy ich pojmowaniu ziemskim. Nie chodzi o to, że jeśli o nich wiemy, to znaczy, że już mamy. Wiemy, więc poszukujemy, ponieważ tak naprawdę wiedza nie zawsze jest związana z tym, co już umiemy.

Początek wykładu ze Srenicy 2013

NewsyRozpoczniemy nasze dzisiejsze spotkanie szrenicowe. Kiedyś odbywały się częściej nasze spotkania na Szrenicy, teraz odbywają się raz do roku, tygodniowe. Te spotkania rzeczywiście odczuwacie państwo i ja też, i wszyscy inni odczuwają bardzo intensywnie, bo one są rzeczywiście bardzo intensywne. Jednak jest to tydzień pracy, tydzień głębokiego, wewnętrznego doświadczenia, a jednocześnie dużo osób, te wszystkie osoby razem doświadczają i też unoszą się razem. To tak jak kościół święty i kościół pielgrzymujący. Ludzie, którzy modlą się, łączą się z kościołem świętym, i kościół święty unosi ich do góry, i oni czują, że tak mogę powiedzieć, power. Kościół święty w jednej chwili daje im ogromną siłę, dlatego jest to takie połączenie.

Początek wykładu z 21.06.2013 (Całość na Aygora)

NewsyDzień dobry, rozpoczniemy nasze co 2 tygodniowe piątkowe spotkanie w ostatnie spotkanie w sobote rozpoczeło nową przestrzen człowieka,która jest nam nieodzowna, w której cały czas przebywamy, która cały czas jest z nami istniejemy w tej przestrzeni ale postać tej przestrzeni w takiej sytuacji w jakiej my istniejemy jaką mamy relacje jest nie do przyjęcia. Bóg dlatego stwarza człowieka i jednoczesnie przysyłał Chrystusa aby zmienić w nas wszystko.

Modlitwa Pańska i Sakramenty

Newsy„Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje.Kto zaś Mnie miłuje, ten będzie umiłowany przez Ojca mego, a również Ja będę go miłował i objawię mu siebie”.Jan 14.21

Tajemnice Moje objawię godnym Moich tajemnic.

Modlitwa Pańska

NewsyCzy widzisz różnicę w tych modlitwach? Kim jest dla ciebie Bóg?

Vorteksy - przeplyw energii wszechświata

NewsyEnergia wiru jest podstawą przemiany kazdej istotyi kazdej rzeczy i stanu.

Od 14.11.2012 g.12.45 do 24.12.2012

Newsy Te 40 dni to okres nieustannie zwiększającej się siły energii

21.12.2012 - Jaki będzie?

NewsyZastanawiałem się czy coś się wydarzy w tym dniu, a tu, to, co o tym "myślę".

A imię jego 44

NewsyW ostatnim tygodniu dość często"chodził za mną",cytat z "Dziadów" Adama Mickiewicza,"a imię jego czterdzieści i cztery"

Wiersz Oli Wojciechowskiej(Córki)

JournalMusisz wiedzieć, do kogo mówisz

Szum fal uderzających o dno,
nieustannie wodzących za księżycem,
język morza piękny, a niezrozumiały.
Niekiedy ciepły, a za chwilę zdradliwy
woła nas...

PNEUMATIKOS - PSYCHIKA NIEBA

NewsyPneumatikos - człowiek duchowy, powoływany do Życia przez Ducha Świętego

Wiersze Oli Wojciechowskiej - Córki (nowy wiersz 6.12.2011)

JournalZ oczu...?

To wszystko tak płynie
Zatacza krąg
Iskierkami malutkimi łączy się...
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,593,287 unikalne wizyty