Nawigacja

Artykuły: Wykłady PDF

CZŁOWIEK CIERPIENIE - CZŁOWIEK ŻYCIE - Łódź 07.03.2015
Człowiek-cierpienie jest życiem w nas, który cały czas pozostaje w doskonałości Bożej i informuje cały czas człowieka o złej postawie, bólu psychicznym, fizycznym, duchowym.

Pobierz plik

MIŁOŚĆ PRAWDZIWEGO CZŁOWIEKA - Murzasichle grudzień 2014
[...] przyjmij światło swojego życia, przyjmij serce żywe, przyjmij słowo żywe, które odnawia cię i czyni cię człowiekiem, który pojmuje, rozumie, zna, wybacza.

Pobierz plik

EMOCJE - Łódź 29.11.2014
Musimy przejść przez sztorm naszych emocji, przechodzimy do głębi, w której jest cisza, aż dochodzimy do samego dna, gdzie jest ten zalążek, który jest początkiem Nowego Człowieka.

Pobierz plik

DARMOWOŚĆ MIŁOŚCI BOGA - Łódź 10.10.2014
Największą zmorą diabła jest darmowa miłość, że człowiek może uwierzyć, że Bóg go kocha za darmo, że jest to Boga przywilejem, nie żadnym wysiłkiem, ale przywilejem. Pozwólmy Bogu kochać siebie [...]

Pobierz plik

POZA CZASEM - Kazimierz Dolny 2014
Początek i koniec jest związany z pewnym odczuciem czasu, ale w momencie kiedy jesteśmy w miejscu, gdzie nie ma początku i nie ma końca, to początek i koniec jest w jednym miejscu, one razem istnieją, czyli istota jest spójna, zna swój początek, zna swój koniec, a początkiem jej jest Bóg i końcem jej jest Bóg, On jest jej alfą i On jest jej omegą, On jest jej stworzeniem i jest miejscem, w którym ona się zbawia, w pełni jednoczy się z Nim, aby stać się spójną ze wszystkim, czas przestaje istnieć [...]

Pobierz plik

ŚWIADOMOŚĆ CIELESNA - Łódź 06.09.2014
I wtedy tak jak święty Paweł możemy powiedzieć: mimo, że żyjemy w ciałach, nie jesteśmy już cielesnymi, mamy świadomość tej niecielesności, a jednocześnie istniejemy w cielesności, ale cielesność nie może nad nami zapanować, to my panujemy nad cielesnością.

Pobierz plik

RZECZYWISTOŚĆ - Łódź 09.08.2014
[...] myśl człowieka, która jest spójna z mocą wewnętrzną życia, czyli Boga i duszy jest w stanie kwantowo tworzyć. Więc człowieka wykorzystuje się jako jednostkę peryferyjną kwantową, która jest w stanie stwarzać rzeczywistość i później w niej żyjemy [...]

Pobierz plik

NOWY ŚWIAT - Łódź 01.08.2014
Natomiast to, co stanie się Nowym Światem, czyli to, co było przestrzenią duchową, stanie się samą doskonałością obecności, która będzie jaśniała w naszych sercach. A to co jest samą świadomością, to będzie się objawiało, tak jak u świętych, jako pewne elementy bilokacji, teleportacji, a natura ducha człowieka duchowego stanie się udziałem Człowieka Światłości.

Pobierz plik

POSŁUSZEŃSTWO - Łódź 26.07.2014
Posłuszeństwo z punktu widzenia ziemskiego to są granice, ale z punktu widzenia Bożego jest to opieka [...]

Pobierz plik

KIM JESTEŚMY? - Łódź 18.07.2014
[...] nieustannie w nas następują przemiany, a właściwe działanie Ducha Świetego, który przypomina nam kim jesteśmy, uczy nas ponownie tego kim jesteśmy i z całej siły zanurza nas w dbałość o to kim jesteśmy, abyśmy przez dbałość mocą Ducha Świętego byli tym, kim zostaliśmy stworzeni [...]

Pobierz plik

NOWY CZŁOWIEK - CZŁOWIEK ZWYCIĘZCA - Szrenica 2014
Wszystko co czynicie, musicie czynić dla tego spełnienia nadziei Bożej, aby w was zaistniała. A ona jest życiem wiecznym i to jest zwycięstwo, to jest Człowiek Zwycięzca, posłany dla zwycięstwa w Imię Boga.

Pobierz plik
Wygenerowano w sekund: 0.04
1,860,186 unikalne wizyty