Nawigacja

Artykuły: Ezoteryka i fizyka

Ezoteryka i fizyka kwantowa
Kilkanaście lat temu nauka odkryła istnienie ciemnej materii. Mówi ona o tym, że wszechświat początkowo postrzegany w sposób materialny, wcale takim nie jest.

Ezoteryka, ciemna materia, inne wymiary i antymateria
Grawitacja powstaje w wyniku drgań i oddziaływania na siebie dualnego światła - cząsteczki i fali, gdzie cząsteczka, to żeński stan, a fala męski. Gdy zmniejsza się ilość światła dualnego, przez stanie się jednorodnym w procesie unifikacji, zmniejsza się grawitacja, która zależna jest od funkcji fali, czyli odległości od szczytowych punktów wychyleń fali.

Ezoteryka, grawitacja i czarne dziury
We wszechświecie działają dwie siły. Jedną siłą jest siła grawitacyjna, która jest siłą działającą na wszystko, co materialne. Także w pojęciu wszystkich wymiarów, które składają się z materii, ale o mniejszej gęstości, tym samym zależnym od czasu, czyli przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. Drugą siłą, a właściwie PIERWSZĄ, ponieważ z niej pochodzi wszelkie istnienie, jest JEDNORODNE POLE PEŁNI(J.P.P.), KTÓRE ISTNIEJE WIECZNIE NIEZALEŻNIE OD GRAWITACJI i CZASU.

Ezoteryka, Grawitony, Karma
Zewnętrzne pole fermionów, czyli każdej cząstki o niepełnym stanie energii (1/2,3/4), powstaje, gdy energia będąca skierowaną do wnętrza - a tak jest, gdy pozostaje w bezwzględnym połączeniu ze źródłem - zmienia kierunek i kieruje się na zewnątrz. Powstaje zewnętrzne pole, które reaguje ze światem zwykłej materii, którą postrzegamy. W odniesieniu do człowieka, powstaje ego - zmysłowy stan istnienia. Oddala się od źródła, ale nie mogąc utracić połączenia, powraca i ponownie oddala się. Ten cykl powtarza się nieustannie z olbrzymią częstotliwością tworząc falę grawitacyjną, której składową są grawitony.
Wygenerowano w sekund: 0.07
2,197,667 unikalne wizyty