Nawigacja

MIEJSCE ŚWIĘTE ŚWIĘTYCH - Łódź, 19.05.2020r.


Bądź prosty w relacji, bądź uczciwy, bądź radosny, kochaj drugiego człowieka, chwal Boga tym co potrafisz, jak potrafisz.
Tam prowadzi wiara, oddanie, ufność.

Alleluja.
Chwalcie Pana, bo dobry, bo Jego łaska na wieki.
Chwalcie Boga nad bogami, bo Jego łaska na wieki. Chwalcie Pana nad panami, bo Jego łaska na wieki.
On sam cudów wielkich dokonał, bo Jego łaska na wieki.
On w mądrości uczynił niebiosa, bo Jego łaska na wieki.
On rozpostarł ziemię nad wodami, bo Jego łaska na wieki.
On uczynił wielkie światła,
bo Jego łaska na wieki.
(Ps.136)

To jest pieśń miejsca Świętego Świętych, gdzie nieustannie dusza wielbi Pana,
abyśmy my, którzy w ciałach żyjemy, aby ciało w pełni objawiło tą chwałę.
Pobierz plik

MIEJSCE ŚWIĘTE ŚWIĘTYCH

Proszę państwa, jesteśmy w tej chwili w takim czasie bardzo wielkiej transformacji, którą myślę że wszyscy odczuwają na swój sposób. Bardzo dużo ludzi odczuwa niespokojne sny, konieczność jakiegoś dokonania wyboru. Odczuwa także stany ciała, które nagle się pojawiły, czy to jakieś puchnięcia, czy to jakieś nagłe zakłócenia, które nie istniały wcześniej.

Ale jeśli chodzi o takie wewnętrzne podświadome stany, to jest konieczność wyboru, jakiś stan niepokoju, stan konieczności dokonania zmiany w swoim życiu.

Tutaj jest ten okres (jak już rozmawialiśmy) po Intronizacji, który został wybrany przez Chrystusa, a ci którzy to wybierali, myśleli że robią to dlatego, że tak chcą - ale i tak dzieje się to, co Bóg chce.

Tak jak przecież Kajfasz, rozerwał szatę mówiąc: Lepiej żeby Jeden umarł za wszystkich, niż wszyscy za jednego - nie zdając sobie sprawy, że wypowiada słowa proroctwa Izajasza, aby się wypełniły słowa proroctwa Bożego. A myślał sobie, że wypowiedział on i że jest oryginalny, i że jest pierwszy. J

est pierwszy w owym czasie jako kapłan, ale pierwszy tych słów nie wypowiada, bo wypowiedział je już św. Izajasz 600 lat wcześniej.

Później jak wiemy, Żydzi usunęli te części księgi tj. 54 rozdz. Izajasza i 53, w którym jest mowa, mówiąc: My nie wiedzieliśmy o tym, bo tej strony nie mamy - nie mamy jej i nie wiemy co tam jest.
Udają Greka, mimo że są Żydami, no ale taka już jest natura. Natura ukazana (tu nie jestem oryginalny) w Starym Testamencie, aż sięgając do Abrahama, który jest założycielem państwa Izraelskiego.

Widzimy, że Bóg karci Żydów, ponieważ nieustannie chcą Go wykorzystać. Myślą że jak są narodem wybranym, to mogą już wszystko robić, wszystko robić, a Bóg im wybaczy wszystko, bo są ulubionym dzieckiem Jego.

Ale przecież powiedział Bóg bardzo wyraźnie: Tych, których kocham - karcę.
A oni myślą, że jeśli będzie ich kochał, to karcić w ogóle nie będzie - mogą robić co chcą, a On nic nie powie.

Ale w 50 Psalmie powiedział: Dajecie Mi mięso byków jakbym je potrzebował, do Mnie one należą, jakbym chciał je sobie wziąć, to bym sobie je wziął. Ale wy Mnie to mięso dajecie. I że nie grzmię, i nie krzyczę, to myślicie że jestem podobny do was, i że jestem taki jak wy.

Dlatego tutaj Chrystus ukazuje tą sytuację, że te dzisiejsze sprawy, które się dzieją (jeśli chodzi o Intronizację), to nie wydarzyły się one ot tak po prostu, one były już naznaczone. Naznaczone nie wiem jak dawno, ale myślę, że gdyby prześledzić pisma, to prawdopodobnie już bardzo, bardzo, bardzo dawno temu zostały już one naznaczone, że będą w tym czasie. A dzisiejszy świat myśli, że jest oryginalny i że uczynił to, bo chciał, ale Bóg wszystko to czyni.

Całość wykładu można pobrać w załączonym pliku.Pobierz plik


Wygenerowano w sekund: 0.04
1,706,340 unikalne wizyty