Nawigacja

WSZYSTKO CO STAJE SIĘ JAWNE, JEST ŚWIATŁEM - Łódź, 26.01.2021r.


1 P 2:4-7: "Zbliżając się do Tego, który jest żywym kamieniem, odrzuconym wprawdzie przez ludzi, ale u Boga wybranym i drogocennym, wy również, niby żywe kamienie, jesteście budowani jako duchowa świątynia, by stanowić święte kapłaństwo, dla składania duchowych ofiar, przyjemnych Bogu przez Jezusa Chrystusa. To bowiem zawiera się w Piśmie: Oto kładę na Syjonie kamień węgielny, wybrany, drogocenny, a kto wierzy w niego, na pewno nie zostanie zawiedziony. Wam zatem, którzy wierzycie, cześć! Dla tych zaś, co nie wierzą, właśnie ten kamień, który odrzucili budowniczowie, stał się głowicą węgła"Pobierz plik

WSZYSTKO CO STAJE SIĘ JAWNE, JEST ŚWIATŁEM

Bóg wybaczył nam wszystko i uczynił nas synami, abyśmy mogli zstąpić do głębin i objawić tam sprawiedliwość Bożą.

A sprawiedliwością jest to, że ta która jest tam udręczona, jest wolna z mocy synów Bożych; tych którzy uwierzyli, którzy w Chrystusie Panu istnieją, bo tylko w Chrystusie Panu są.

Więc tam w głębinach, synowie Boży gdy stają na wysokości, jaśnieją jak Jutrzenka w Chrystusie Panu i w Świętej Marii Matce Bożej. Jaśnieją i objawia się na tym miejscu światłość Boża.

I to co dla nas było znane w głębinach jako chaos, rozdarcie, rozbicie, tam panowanie synów Bożych odzwierciedla się niespotykanym pokojem, ciszą wewnętrzną, wewnętrznym ładem, łagodnością, radością, doskonałością Nieba, poznaniem i prawdą chwały Bożej.

I w ten sposób z dołu idzie chwała ku górze, aby nasza świadomość stała się pełna prawdy i oglądania chwały Bożej. Aby góra była tak jasna, jak poznanie które na dole się objawiło, aby góra miała pełną światłość, jak „miasto na górze, które nie może się ukryć i nie można go zdobyć”.

Całość wykładu można pobrać w załączonym pliku.Pobierz plik


Wygenerowano w sekund: 0.04
1,860,171 unikalne wizyty