Nagranie z Murzasichle "klik",a WSZYSTKIE WYKŁADY w linku poniżej

Z działu "Download" można ściągnąć nagranie wykładu z Murzasichle. (klik)

WSZYSKICH WYKŁADÓW IRENEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO MOŻNA POSŁUCHAĆ NA STRONIE(NAJNOWSZY WYKŁAD 7.03.2015;): http://chomikuj.pl/aygora/Dokumenty/Wyk*c5*82ady/

Informacje o nowych spotkaniach

W dziale "Kursy i wykłady" zostały dodane informacje o najbliższych spotkaniach.

Spisany fragment spotkania w Murzasichle 08/2010

Ostatnie nasze spotkanie było związane z prawidłowym poszukiwaniem naszej tożsamości – tej, która naprawdę może odnaleźć sens duchowego istnienia, czyli dziecięctwa. Dziecięctwo, jest to sprawa z jednej strony bardzo trudna, ale z drugiej strony jest tak niezmiernie prosta, że do niej niezmiernie ciężko jest dotrzeć.

Czytaj dalej...

Nowe nagrania

DownloadNowe nagrania dostępne są do ściągnięcia:

Posłuchaj nagrań na stronie Chomikuj

Zapraszam do przesłuchania nagrań ze spotkań z lat 2000 - 2010 na stronie: http://chomikuj.pl/aygora/Dokumenty/Wyk*c5*82ady/ !

Nagrań można słuchać na stronie bez potrzeby uprzedniego ściągania pliku. Wystarczy wejść do folderu z poszczególnym nagraniem i kliknąć na ikonę "odtwarzaj" znajdującą się po prawej stronie. Materiał zebrał i stronę prowadzi Marek z Łodzi.

Nagrania znajdujące się tutaj nadal będą dostępne. Wykład z Murzasichle pojawi się na początku przyszłego tygodnia w związku z tymczasowym problemem z serwerem.

Spotkanie na Szrenicy w czerwcu 2010r.

Poniżej znajduje się spisany fragment zajęć ze Szrenicy oraz link do nagrań:

Nasze spotkanie będzie głównie o naturze świętego, bożego dziecięctwa. Jest to natura prawdziwego wewnętrznego człowieka, którą człowiek codziennie ruguje. Codziennie się jej pozbywa, nienawidzi tej części najbardziej, ponieważ jest to słabość, nicość, bezsilność, niezaradność, bezradność, bezbronność, która dopiero prowadzi do prawdziwej ufności i prawdziwego oddania. Człowiek głównie jest ufny temu, co daje siłę i równowagę jego ciału. Proszę zauważyć, ufność i oddanie, które w człowieku istnieje, nie jest mu obce. On jest w stanie być ufny i oddany, ale nie uświadamia sobie, że ta ufność i oddanie jest do niezmienności jego życia, do odpowiedniej ilości pieniędzy, do tego, że ktoś zawsze mu pomoże, że trzyma tego kogoś mocno, aby on był, ponieważ on jest jego zapleczem. Nie radzi sobie sam. Żyje tak, aby w jakiś sposób zawsze miał to zanadrze, ale nie w Duchu Bożym, tylko właśnie w tej przestrzeni, gdzie ktoś zawsze go wyciągnie z tego dołka. Ale tak naprawdę, jak to Jan Paweł II mówi, prawdziwe życie jest to życie, że żyjemy w taki sposób, jakbyśmy byli sami na świecie, i robimy tak, jakbyśmy byli sami na świecie – nikt za nas tego nie zrobi. Więc naszym zadaniem jest uświadomić sobie, że to naszym zadaniem jest wykonywanie wszelkiego działania i wszelkiego zadania, które Duch Boży przed nami stawia. Wszystkie sytuacje, które się dzieją w naszym życiu, nie są przypadkowe. Jest to głęboki zamysł, który ma swoją głębię w naturze doskonałości. Miłosierdzie ma swoją naturę w doskonałości. Każda drobnostka ma znaczenie w holistycznym pojęciu, nie możemy żadnej sytuacji zaniedbać. Kiedy uświadamiamy sobie, że nic nie dzieje się przypadkowo, to dzieje się dla nas, konkretnie dla nas. To nie jest tak, że trafiliśmy w to miejsce przypadkowo – konkretnie dla nas ta sytuacja się dzieje, dla nas jest wyznaczona, jest szyta na miarę. I znajdujemy się w niej dlatego, że mamy taką umiejętność, którą Duch Boży nam daje, abyśmy w tej sytuacji się odnaleźli. To jest przeciwstawianie się wszelkim słabościom – taki człowiek nie ma depresji, nie żyje stresem, nie jest znerwicowany. Taki człowiek jest skupiony z całej siły na wykonywaniu swojego zadania, nie ma czasu na stres, nie ma czasu na depresję. On jest skupiony na wykonywaniu swojego zadania, a jego zadaniem jest poznawanie mistyki swojego życia, poznawanie tajemnicy swojego życia do samej głębi, do trzewi istnienia.

Nowe nagrania wykładów

DownloadDostępne są następujące nagrania wykładów:

Wykład z Gliczarowa (tekst) 03.2010

Dostępny jest wykład Irka, spisany w marcu 2010 w Gliczarowie. Jeśli chcesz poczytać kliknij tutaj.

Nagrania ze stycznia 2010

DownloadDostępne są nagrania ze stycznia 2010. Można je pobrać z działu Download lub klikając na poniższe linki:

W razie wystąpienia problemów z pobieraniem plików proszę napisać na forum albo do mnie (koal).

Spotkanie w Gliczarowie, marzec 2010

DownloadDostępne jest nagranie spotkania w Gliczarowie w marcu 2010. Pliki mp3 można pobrać, klikając na ten link (klik).

Nagrania wykładów z roku 2009

Ze strony można teraz ściągnąć kilka nowych nagrań. Poniżej zamieszczone są linki do poszczególnych nagrań:

Nowe pliki audio

DownloadDodałem nagrania wykonane na Szrenicy w czerwcu 2009 (tutaj), oraz nagrania wykładu wykonanego w Warszawie, również z czerwca (tutaj). Podziękowania dla użytkownika Koala, który dostarczył nagrania. :)

Przemiany duchowe CDN

Od 27 lipca 2005 roku jesteście Państwo świadkami. a i uczestnikami przestrajania układu nerwowego człowieka, który już coraz bardziej staje się kompatybilny z wyższym wymiarem, natomiast zmysły zakotwiczone, przez przyzwyczajenia do tego świata, nie są w stanie tego znieść, a muszą ulec przemianie, aby człowiek żył. Ta transformacja będzie trwała jeszcze do końca listopada 2008 roke i dlatego ludzie odczuwają zwiększony nacisk i niezrozumiałe dla siebie zmiany ciała i psychiki. Głównie chodzi tutaj o świadomość, wyzwolenie jej ze starych struktur karmy pokoleniowej i nie tylko, właściwie jeszcze bardziej ograniczającej i zniewalającej siły.
Następna przemiana rozpocznie się w lutym 2009 roku i będzie trwała do 2012 roku.
Wygenerowano w sekund: 0.08
2,339,448 unikalne wizyty